datum
kunstenaar(s)/expositie/project
discipline/info
tekst/beeld
10/2010
stratisfied cinema
video, installatie
>>
09/2010
Vincent Gootzen
installatie, sculptuur
>>
08/2010
Noorderzon Festival, Jaime Ibanez
Cinematic theatre
>>
07/2010
Club de Gootsteen - Steven Jouwersma 
installatie, sculptuur, video, Audio
>>
06/2010
Rob Bouwman
muurschilderingen
>>
05/2010
Kunstvlaai, Amsterdam
Hideki Kanno: Lucky Mold Project/ Chantalla Pleiter & Tarik Barri: De Bespeelbare Stad
installatie, sculptuur, video
>>
04/2010
schilderijen, tekeningen, installatie, collage  etc.
>>
+
17/4/10
Young Collectors Symposium 'Art Collecting During the Monetary Crisis met Kay van Hasselt, Renee Steenbergen, Pim van Klink en moderator: Raymond Franken
 
03/2010
make art: chmod + x art
Open Source Software, digital art
>>
02/2010

2D & DVD: Sean Hannan, Sina Khani, Witte van Hulzen & Sander Breure, Elad Larom

tekeningen, installatie, video
01/2010
Philo-Sofia - Mina Minov, Edward Lynch Carey
installatie, sculptuur, video
>>

12/2009
verplaatst
06/2010

Audiotoop -Wolfgang Müller, Jak peters, Michiel van de Weerthof >> slimtarra Bezembinder
hoorspel, object, behang
>>
11/2009
Michael Karr
schilderijen, live-muziek , installatie
>>
10/2009

YOUNG COLLECTORS no. 1 - Christian Schwarm
v.a. Peter Piller, Haegue Yang, Hubert Dobler, David Horvitz en Fiona Banner. 

fotografie, installatie, video
>>
09/2009
NOORDERLICHT
Brigida Mendes, Phillipe van Wolputte
fotografie, installatie
>>
06/2009
WISSELZONE
Daniëlle Videler + Cindy Moorman, Maurice Bogaert, Ruchama Noorda, Gerben Hermanus
projectruimte noorderstation
>>
05/2009
INBOXOUTPOST
Danielle van Zuijlen + Emily Tamzen Norton, Sidsel Genee, Aafke Weller, Arna Óttarsdóttir, Adrien Tirtiaux Erla Silfá Thorgrímsdóttir
installatie, video, archief
>>
04/2009


Mattijs Bredewold, Erkka Nissinen, Midas Zwaan

installatie, sculptuur, video
>>
04/2009
Wouter Nijland, Mieke Rinket, Nicolas Vionnet (CH), Wouter Sibum en Aafke Weller.
projectruimte noorderstation
>>
03/2009
Maarten Vanden Eynde, Meike Eggers, Michael Anhalt
fotografie, installatie, video
>>
02/2009
Rik Möhlmann, Siebe de Boer, Marga Houtman, Arik Visser, Klaas Koetje, Jaime Ibanez, Peter van der Weele, Renske Vera de Kam, Martine Rademakers, Feiko Beckers, Bart Nijstad, Lars F. Nieuwenhuizen, Sander Houtkruijer, Steven Jouwersma, Patrick Gofre
"NOK" Sign videos @ Museum Bélvèdere, Heerenveen
>>
01/2009
Jenny Wilson, Margriet Van Weenen
sculpturen, schilderijen
>>
12/2008
Traverse Condition
Nan Hao & Kristiina Koskentola
research installation
>>
03/2009
Pacôme Beru, Samir Mougas
"artificial paradise"
projectruimte noorderstation
 
11/2008
Brieke Drost, Kinke Kooi, Marijke Mink, Harmen Brethouwer, Roland Schimmel, Lolkje van der Kooi, Roland Sohier, Kamagurka, Joop Stoop, Lisa Couwenbergh Jacques Blommenstijn, Machiel Braaksma, Marjan Teeuwen, Rob Sweere, Ton van der Laaken, Marcel Reijerman en Ada Dispa.
instalaties, schilderijen, tekeningen, beelden
>>
10/2008
Byungjun Kwon, Enoch Cheung
Gordan Savicic, Mirko Lazovic
performance, instalatie
>>
09/2008
Hester Keijser en Norman Beierle
"mars 050"
projectruimte noorderstation
>>
09/2008
Jan Bokma, Alex Winters
installaties
>>
07/2008
Coen Vunderink
raaminstallatie
>>
07/2008
Renske Vera de Kam en Heiner S. Behrends
"Was ich noch zu sagen hatte" (de stem van rokend Groningen)
een Super Constellation project
projectruimte noorderstation
 
06/2008
Bas Schevers, Anne Schiffer
installaties/video
>>
05/2008
>>Les Garçons Significanto<<
Philippe Wolthuis, Alban K. Bras, Harm Ronald Maris
instalatie
>>
05/2008
"kunstvlaai"
Sonja V. Schmitz, Rik Möhlmann, Jasper Smit
installaties/video
>>
04/2008
Hidenori Mitsue, Willehad Eilers, Chiaki Kamikawa
Film, instalaties, schilderijen, tekeningen
>>l
03/2008
" hello process "
Aymeric Mansoux & Marloes de Valk
open lab / generative art
>>
01/2008
"Peinture Murale"
Marielle Buitendijk, Freddy Tratlehner, Marije Kloe
k

Muur-, plafond -en vloerschilderingen
>>
11/2007
"out of the flesh"
Daniel Valentim, Steven Jouwersma,
Reinier Kranendonk
installaties/video/performance
>>
10/2007
Rik Möhlmann & Sander Houtkruijer
installaties/video
>>
09/2007
> "zoning" Noorderlicht<
Nan Hao
, Casper Rila, Igor Sevçuk ,Esther Kempf
fotografie/video
>>
08/2007
> Noorderzon < Floris Kaayk, Jaime Ibanez, Bardt van der Dennen, Adrien Tirtiaux, Nan Hao, Sanne van Renesse, Assaf Bezalel, Miriam Kuijpers, Sander Houtkruijer, Kristjan Lodmfjord
video
>>
06/2007
Tao G. Vrhovec Sambolec & Bojan Fajfric, Rosa Barba & Jan St. Werner Iratxe Ihajo & Klaas van Gorkum.
installaties/video
>>
05/2007
Andre Kok & Simon Kentgens
installaties/video
>>
04/2007
Frank Mohr Institute allumni show Adger Stokvisch, Arno Coenen, Eva Knuts, Isabelle Jenniches,Anja Hertenberger, Barthold Boksem, Michiel Koelink
allumni show
>>
04/2007
Joram Roukes
raaminstallatie/paintings
>>
03/2007
Danja Vasiliev/Karl Klomp/Guido Bertling/Floris Kaayk
installaties/video
>>
02/2007
Marius van der Pol /Kristjan Lodmfjord /Kevin de Winter /Meiya Lin
installaties/video
>>
01/2007
"Reading the Drawing" Antistrot /Pedro Bakker/Frédèric Coché /B.C. Epker/ Dominique Goblet/Johan Gustavsson/Harma Heikens/ Lesanka Honigh/Chiaki Kamikawa/, OskarNilsson/ Jonas Ohlsson/ Sam Peeters/Martine Rademakers/ Witte Wartenaje
Tekeningen
>>
11/2006
" Decoding Painting" Robert Seidel / Marielle Buitendijk / Harmen Brethouwer / Anne-Jaap de Rapper
Schilderijen/video
>>
11/2006
Chaos in Groningen diverse kunstenaars
installaties/video
>>
10/2006
Chickflick - Josine Siderius, Wendela Loman
installaties/video
>>
09/2006
Wildbeamen
Wildbeamen
>>
08/2006
Eutopia
div.
>>
07/2006
Franzis Wiese
MFA scenography FMI
>>
07/2006
Xinjian Lu / Marieke Küttscheutter /
Karl Klomp / Siebe de Boer
FMI (graduates) in Sign
>>
06/2006
Roy Kooymans, S.V. Schmitz en Nina Glockner
div.
>>
04/2006
Willehad Eilers
Raamexpositie/tekening
>>
04/2006
Expodium Utrecht diverse kunstenaars
installaties/video
>>
03/2006
Jordan Artisan / David O'Kane
installaties/film/fotografie
02/2006
Expositie projectweek Minerva
Schilderijen
01/2006
Anya Janssen / Mitsy Groenendijk / Colien Langerwerf
Schilderijen/Sculpturen/ tekeningen
12/2005
Marcel van Eeden / Achim Sakic
tekeningen
11/2005
Filmproject (& videoskoop)
Films/ video
10/2005
Arik Visser
installaties/video
09/2005
Noorderlicht - Sanja Medic / Emi Kodama & Kor Smeenge
installaties/fotografie
08/2005
Noorderzon Festival - Videoskoop - diverse kunstenaars
video
07/2005
Groninger Welvaart - diverse kunstenaars/dichters
div.
07/2005
 Dezzie Dimbitsara/ BNJMN Gaulon
installaties
05/2005
HENDRIK - XS /  Pauline Koehorst
installaties/video
04/2005
Clarissa Baldwin / Igor Sevcuk
installaties/video
03/2005
 Tijs Rooijakkers /  Chiel Kuijl / Adger Stokvisch
 installaties
02/2005
H. Kagebrand-B.vanderPutten-J.vanNieuwenhuizen
Glas/Keramiek/objecten
01/2005
Siebe de Boer / Floor Meijers / Cindy Moorman
film/fotografie
12/2004
Koos Lina / Gonne Corstens
installaties/tekeningen
11/2004
Thierry Mandon
videoinstallaties
11/2004
Joost Bakker - Esther Kempf - Gerco Lindeboom installaties
10/2004
Janina Moninska Performance
10/2004
Remco Tielemans / Annejet Kosters   (Pop-Up 2.10)
Performance/vormgeving
09/2004
Berndnaut Smilde / Jeroen Brouwer passage-installatie 2
08/2004
Dijkman/Osterholt passage-installatie
07/2004
Martijn Schuppers  installatie (Raamexpositie)
06/2004
Ioan Cocan nieuwe media installatie
06/2004
Buro Zeezicht installatie
05/2004
Greg Que installaties
05/2004
Kunstvlaai, Amsterdam (Verhallen - Kastelijns)  installaties
04/2004
Rikka Horn Schilderijen/installaties
03/2004
Ahn Tam Le / Pablo Pijnappel  installaties
02/2004
Matthijs Hendriks Schilderijen/installaties
01/2004
Josien Niebuur / Anja Hertenberger nieuwe media/robotica
12/2003
Majorca (Jordy Walker, Casper Rila, Maurice Meewisse)  installatie/div.
11/2003
Filmproject  A.Kopainig / R.Spierings / N. Martirosyan Film/tekeningen
10/2003
Fedde Hoekstra Schilderijen/Tek./Coll.
09/2003
Alan D. Joseph /Linda Bannink nieuwe media/videoinstall.
07/2003
Eduard Bezembinder  installatie (Raamexpositie)
07/2003
Martijn Verhallen (afstudeerproject FMI IME) live audio performances
06/2003
Joris Kuipers mixed media
04/2003
Richard Sleeuwenhoek  installaties
04/2003
H.Berends / K.Smeenge /M.Kastelijns / J. Benthem  installatie/performance
03/2003
 Guy Bahir /Leslie Kamps / Sep Visser  installaties
01/2003
 Eck /Gudmundsdottir / Oldenburger / Snijders  installatie/div.
11/2002
 Benoît Goupy  installatie
10/2002
 Carlos J. Llavata Gascon  installatie
9/2002
 Colien Langerwerf / Raimond Langeveld-Levy
 Schilderijen/Film
9/2002
 div. kunstenaars - videoweek
 videoweek 2002
7/2002
 Nelleke Koop
 installatie (Raamexpositie)
6/2002

 Saskia Koops - Barthold Boksum

 installatie
3/2002
 Frank Mulder - Zwier
 video/installatie
2/2002
 Poender - Els van rijssel
 Beelden/Schilderijen
 
12/2001
 Arjan van Es - Gunver Helbo - Rene Blits
 Tekeningen
 
11/2001
 Michael Raschdorff
 Innere Ordnung/Beelden
 
10/2001
 Eric Setz - Erik Alkema - Annelies Propstra
 video / werk op papier
 
8/2001
 BERND EILTS - de Zoete Hanen
 Sign op locatie
 
8/2001
 Hans van der Meer - Nell Berger
 Noorderlicht (fotomanifestatie)
 
5/2001
 Elmar Kuiper en Wouter Jansen
 interdiciplinair werk
 
4/2001
 Minka Medik - Sebastian Poll - AFB.1 Art-projects
 installatie/Schilderijen
 
3/2001
 Sandra Vermanen - Elles kiers
 installatie
 
2/2001
Guido R. van Troost - Jacky Lok - Oeri van Woezik
 -
 
1/2001
 eindexamenpresentatie MFA schilderkunst
 Schilderijen
 
12/2000
Rolina Nell, Jan Bokma, Alex Winters
 project 2/installatie
 
11/2000
 Caroline Serton - Jolie
 tekeningen/installatie
 
11/2000
 Bernd Eilts
 installatie
 
10/2000
 Margriet Stegmeyer - 'Miscellaneous'
 Schilderijen/klein werk
 
9/2000
 Jacob Vogel - Roy Wolfs  Schilderijen/Objecten  
7/2002
 Pablo Hoving  beelden (raaminstallatie)  
6/2000
 Marcel E. de Jong - Manja van der Storm  'Daydream Nation'  
5/2000
 Jan van der Til - Aart Rudolphy
 Film/installatie  
 
<<(top)